Membri SROHP

Nume Prenume Specializare Instituția Adresa E-mail Telefon
Apostol Adriana Paediatric oncologist Emergency Hospital Constanta B-dul Tomis Nr.145, Constanta aposadri@gmail.com 0040722795716
Arghirescu Teodora Smaranda Paediatric oncologist Ped. Clin. Louis Turcanu Str Nemoianu Nr 2 Timisoara sarghirescu@yahoo.com 0040/722701837
Arion Constantin Virgiliu Paediatric oncologist Ped. Clin. Fundeni Bd Fundeni Nr 258, Bucharest constantin.arion@yahoo.com 0040/722287110
Asan Minodora Morphologist Ped. Clin. Fundeni Bd Fundeni Nr 258, Bucharest mirelaasan@yahoo.com 0040744687993
Badoi Monika Paediatric oncologist Oncol. Inst. A. Trestioreanu Bd Fundeni Nr 252, Bucharest monika_badoi@yahoo.com 0040/212271519
Baghiu Despina Maria Paediatric oncologist Ped. Clin. 1 Str G. Marinescu Nr 50, Targu Mures baghiumaria@rocketmail.com 0040/724306405
Balan Ada Maria Paediatric fellow Ped. Clin. Louis Turcanu Str Nemoianu Nr 2 Timisoara ada_balan@yahoo.com 0040/760282030
Balint Gib Loredana Simona Paediatric specialist Ped. Clin. Louis Turcanu Str Nemoianu Nr 2 Timisoara loredana.stana@yahoo.com 0040/256295978
Bica Ana Paediatric specialist Ped. Clin. Fundeni Bd Fundeni Nr 258, Bucharest anabica@gmail.com 0040/736033099
Blag Cristina Lucia Paediatric oncologist Ped. Clin. 2 Str Crisan Nr 5, Cluj-Napoca cristinablag@yahoo.com 0040/740066919
Boeriu Estera Paediatric oncologist Ped. Clin. Louis Turcanu Str Nemoianu Nr 2 Timisoara esteraboeriu@yahoo.com 0040/724384427
Bucurenci Mihaela-Silvia Public Health SROHP Str Transilvaniei Nr 54 Bucharest mihaela.mihailovici@gmail.com 0040/744612174
Chincesan Mihaela Paediatric oncologist Ped. Clin. 1 Str G. Marinescu Nr 50, Targu Mures mchincesan@yahoo.com 0040/740478188
Ciobanu Antonela Paediatrician Ped. Clin. „Sf. Maria” Iasi Strada Vasile Lupu 62, Iasi antoiasi@yahoo.com 0040726295231
Ciocarlie Oana-Cristina Paediatric oncologist Ped. Clin. Louis Turcanu Str Nemoianu Nr 2 Timisoara oanaciocarlie@umft.ro 0040/728132204
Colita Anca Paediatric oncologist Ped. Clin. Fundeni Bd Fundeni Nr 258, Bucharest ancacolita@yahoo.com 0040/213180421
Comsa Codruta Paediatric oncologist Oncol. Inst. A.Trestioreanu Bd Fundeni Nr 252, Bucharest codruta_comsa@yahoo.com 0040/722534152
Cosnarovici Rodica Paediatric oncologist Oncol. Inst. Ion Chiricuta Str Republicii Nr 34-36 Cluj-Napoca rodicacosnarovici@yahoo.com 0040/742481050
Cucuruz Maria Paediatric oncologist Ped. Clin. Louis Turcanu Str Nemoianu Nr 2 Timisoara mariacucuruz3@gmail.com 0040/754021308
Diaconu Adriana Paediatric oncologist Ped. Clin. Fundeni Bd Fundeni Nr 258, Bucharest adrianadiaconu16@yahoo.com 0040/213180421
Dinca Andreia Madalina Pediaric intern Emergency Hospital Craiova Str. Tabaci nr. 1, Craiova, jud. Dolj andreia.madalina.dinca@yahoo.com 0040/767217392
Dragnescu Olivia Paediatric specialist Oncol. Inst. A Trestioreanu Bd Fundeni Nr 252, Bucharest olivia_dragnescu@yahoo.com 0040/212271519
Dragomir Monica Desiree Paediatric oncologist Oncol. Inst. A Trestioreanu Bd Fundeni Nr 252, Bucharest md.dragomir@gmail.com 0040/722791174
Dumitrache Luminita Ileana Paediatric oncologist Ped. Clin. Fundeni Bd Fundeni Nr 258, Bucharest lumi_dumitrache@yahoo.com 0040/213180421
Dumitras Silvia Paediatric specialist Ped. Clin. Sf. Maria Str Soficu Nr 22 bis, Iasi dumsilvia@yahoo.com 0040/740142536
Feldioreanu Eugen Paediatric oncologist Oncol. Inst. A Trestioreanu Bd Fundeni Nr 252, Bucharest feldi50@yahoo.com 0040/212271519
Horvath Maria-Adriene Paediatric oncologist Ped. Clin. 2 Str Gheorghe Marinescu Nr 38, Targu-Mures adigyer1@yahoo.com 0040/745593380
Iaru Oana Elena Paediatric specialist Oncol. Inst. A Trestioreanu Bd Fundeni Nr 252, Bucharest oanuk@yahoo.com 0040/212271519
Isac Anca Haematology Ped. Clin. Louis Turcanu Str Nemoianu Nr 2 Timisoara ancaisac@yahoo.com 0040/0744636099
Jinca Cristian Paediatric oncologist Ped. Clin. Louis Turcanu Str Nemoianu Nr 2 Timisoara cristian_jinca@yahoo.com 0040/72246020
Kopriva Karina Political science graduate Little People Romania Association Calea Manastur Nr 42B, Cluj-Napoca karinakopriva2014@gmail.com 0040/761667864
Lazar Calin Paediatric specialist Ped. Clin. 1 Str Motilor Nr 65, Cluj-Napoca calinlazar2004@yahoo.com 0040/722785663
Marian Mihaela Paediatrician Ped. Clin. Gr. Alexandrescu B-dul Iancu de Hunedoara 30-32, sect. 1, Bucuresti mihaimarb@yahoo.com 0040744315671
Miculschi Gabriela Paediatric oncologist Children’s Hospital Str Corneliu Coposu Nr 12 Oradea gabrielamiculschi@yahoo.com 0040/722129656
Mihut Emilia Paediatric oncologist Oncol. Inst. Ion Chiricuta Str Republicii Nr 34-36 Cluj-Napoca emiliami@yahoo.com 0040/752050045
Miron Ingrith Crenguta Paediatric oncologist Ped. Clin. Sf. Maria Str Soficu Nr 22 bis, Iasi ingridmiron@hotmail.com 0040/744212883
Neamtu Stefania Paediatric oncologist Oncol. Inst. Ion Chiricuta Str Republicii Nr 34-36 Cluj-Napoca stefanianeamtu@yahoo.com  
Neamtu Tudor Paediatric oncologist Ped. Clin. Fundeni Bd Fundeni Nr 258, Bucharest neamtu_doru@yahoo.com 0040/724960434
Oprisoni Licinia-Andrasa Paediatric oncologist Ped. Clin. Louis Turcanu Str Nemoianu Nr 2 Timisoara aoprisoni@gmail.com 0040/723774846
Papp Zsuzsana Paediatric specialist Ped. Clin. 2 Str Gheorghe Marinescu Nr 38, Targu-Mures pappzsuzsi@freemail.hu 0040/744521321
Pascalau Andreea Haematologist Ped. Clin. Louis Turcanu Str Nemoianu Nr 2 Timisoara pascalau_andreea@yahoo.com 0040/73400114
Petrescu Carmen-Angela-Maria Paediatric oncologist Ped. Clin. Louis Turcanu Str Nemoianu Nr 2 Timisoara camp150961@gmail.com 0040/725066808
Popa Gheorghe Paediatric oncologist Ped. Clin. 2 Str Crisan Nr 5, Cluj-Napoca ghitapopa2000@yahoo.com 0040/753021613
Radu Letitia Elena Pediatrician Ped. Clin. Fundeni Bd Fundeni Nr 258, Bucharest letitia_radu@yahoo.com 0040/721115203
Ritli Ladislau Paediatric oncologist Children’s Hospital Str Corneliu Coposu Nr 12 Oradea ritli_ladislau@yahoo.com 0040/745654265
Rizvi Katie Youth counsellor Little People Romania Association Cluj-Napoca katie@thelittlepeople.ro 0040/745821573
Rusu Oana Delia Sociologist Little People R0mania Association Cluj-Napoca oana@thelittlepeople.ro 40643773843
Sava Cristian Paediatric oncologist Children’s Hospital Str Corneliu Coposu Nr 12 Oradea cristian.sava@yahoo.com  
Schmidt Madalina Paediatric oncologist Ped. Clin. Sf. Maria Str Soficu Nr 22 bis, Iasi madalina_schmidt@yahoo.com  
Scurtu Cristian Paediatric oncologist Ped. Clin. Marie Curie Str Gherghina Nr 1, Bucharest scurtu.cristian@gmail.com 0040/744323458
Serban Margit Paediatric oncologist Ped. Clin. Louis Turcanu Str Nemoianu Nr 2 Timisoara mserban@spitalcopiitm.ro 0040/745386664
Sfrijan Doinita Paediatric oncologist Ped. Clin. Marie Curie Str Gherghina Nr 1, Bucharest scurtu.cristian@gmail.com 0040/744323458
Singer Cristina Elena Pediatrician Emergency Hospital Craiova Str. Tabaci nr. 1, Craiova, jud. Dolj singercristina@gmail.com 0040/745034965
Stancu Polixenia Pediatric oncologist Emergency Hospital Craiova Str. Tabaci nr. 1, Craiova, jud. Dolj stancu.poli@yahoo.com 0040/721148353
Vidlescu Ruxandra Paediatric specialist Ped. Clin. Marie Curie Str Gherghina Nr 1, Bucharest ruxandra.vidlescu@gmail.com 0040/727756375
Voda Daniela Mariana Paediatric oncologist Children’s Hospital Str Nicopole Nr 45, Brasov danavoda@yahoo.com 0040/723655961
 

Acest site folosește cookies pentru păstrarea preferințelor. more information

Și acest website folosește cookies (detalii aici). Dacă nu sunteți de acord, părăsiți website-ul sau dezactivați cookies.

Închide

Powered by themekiller.com